sigla

Concursul Interjudeţean de Matematică-Informatică
„Grigore Moisil”

Tîrgu Mureş 2018

Comisia de organizare

Pagină cu persoanele responsabile cu organizarea Concursul Interjudeţean de Matematică-Informatică „Grigore Moisil” 2018, ediţia a XXXIII-a, Tîrgu Mureş, concurs desfăşurat în perioada - .

MANAGERI PROIECT

  • INSPECTOR ŞCOLAR GENERAL, Ioan MACARIE
  • INSPECTOR ȘCOLAR GENERAL ADJUNCT, Ildikó ILLÉS
  • INSPECTOR ŞCOLAR GENERAL ADJUNCT, Adina Roze PUI

RESPONSABILI DE PROIECT

  • INSPECTOR ŞCOLAR MATEMATICĂ, Mihaela COJOCNEAN
  • INSPECTOR ŞCOLAR INFORMATICĂ, Zoltán SZABÓ

VICEPREŞEDINŢI

  • Grigorescu DANIEL, MINISTERUL EDUCAȚIEI NAȚIONALE
  • Nușa DUMITRIU-LUPAN, MINISTERUL EDUCAȚIEI NAȚIONALE
  • Gabriela NAN, Inspectoratul Școlar Județean BIHOR, MATEMATICĂ
  • Tamás ZSIGO, Inspectoratul Școlar Județean BIHOR, INFORMATICĂ
  • Stela POP, Inspectoratul Școlar Județean BISTRIȚA-NĂSĂUD, MATEMATICĂ
  • Vasile ȘTEOPOAIE, Inspectoratul Școlar Județean BISTRIȚA-NĂSĂUD, INFORMATICĂ
  • Cristian Petru POP, Inspectoratul Școlar Județean CLUJ, MATEMATICĂ
  • Anca Cristina, HODOROGEA Inspectoratul Școlar Județean CLUJ, MATEMATICĂ
  • Alina MOLDVAI VENȚEL, Inspectoratul Școlar Județean CLUJ, INFORMATICĂ
  • Gheorghe MAIORESCU, Inspectoratul Școlar Județean MARAMUREȘ, MATEMATICĂ
  • Iuliana MĂRIEŞ, Inspectoratul Școlar Județean MARAMUREȘ, INFORMATICĂ
  • Mihaela COJOCNEAN, Inspectoratul Școlar Județean MUREŞ, MATEMATICĂ
  • Angela BLAGA, Inspectoratul Școlar Județean MUREŞ, INFORMATICĂ
  • Zoltán SZABÓ, Inspectoratul Școlar Județean MUREŞ, INFORMATICĂ
  • Niculina RADU, Inspectoratul Școlar Județean SĂLAJ, MATEMATICĂ
  • Floare PUŞCAŞ, Inspectoratul Școlar Județean SĂLAJ, INFORMATICĂ
  • Valerica Doina MUNTEAN, Inspectoratul Școlar Județean SATU-MARE, MATEMATICĂ
  • Claudia Daniela CZIPROK, Inspectoratul Școlar Județean SATU-MARE, INFORMATICĂ
  • Laura ERCULESCU, Inspectoratul Școlar Județean DÂMBOVIȚA, MATEMATICĂ
  • Iuliana CHILIMON, Inspectoratul Școlar Județean BISTRIȚA-NĂSĂUD, MATEMATICĂ
  • Vasile MARC, Școala Gimnazială „Grigore Siliași” BECLEAN, MATEMATICĂ
  • Călin DURLA, Inspectoratul Școlar Județean SATU-MARE, MATEMATICĂ

SECRETARIAT TEHNIC

  • László Loránd CSIFÓ, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș - responsabil cu gestiunea paginii de internet a concursului
  • Sanda BOGDAN, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Andreea DRĂGUȘ, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Olivia DEGEU, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Ildiko MAILAT, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Adela BÂRSAN, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș

MEMBRII

  • Ligia Cristina SOMEȘAN, director Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Mirela ALEXA, director adjunct Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Vasile GÎNȚA, preşedinte filiala SSMR Mureș
  • Dorin LOBONȚ, director Liceul Vocațional Pedagogic „Mihai Eminescu” Tîrgu Mureș
  • István MÁTÉFI, director Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” Tîrgu Mureș
  • Bianca CIOC, director adjunct Liceul Tehnologic nr. 1 Sighișoara
  • Luminița MACAVEI, director Şcoala Gimnazială „Romulus Guga” Tîrgu Mureș
  • Olga ATOMEI, director Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Tîrgu Mureș
  • Alin DANCIU, director Școala Gimnazială Sâncraiu de Mureș
  • Ferencz VASS, director Liceul Tehnologic „Domokos Kázmér” Sovata
  • Claudia BOTEZAN, director Liceul Tehnologic nr. 1 Luduș
  • Ingrid DAN, director Școala Gimnazială Ibănești
  • Carmen POP, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Natalia OPRICĂ, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Gabriela NUȚ, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Corneliu ȘTEFAN, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Enikő Krisztina HECSER, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Cristinel BLAGA, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Ana-Maria NEGREA, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Maria COMȘA, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Emőke SZILÁGYI, Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” Tîrgu Mureș
  • Ioan SIMON, Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” Tîrgu Mureș
  • Nicoleta TODORAN, Şcoala Gimnazială „Dacia” Tîrgu Mureș
  • Angela STOICA, Şcoala Gimnazială „Dacia” Tîrgu Mureș
  • Gheorghe DĂRĂBAN, Liceul Tehnologic „Petru Maior” Reghin
  • Paula DĂRĂBAN, Liceul Tehnologic „Petru Maior” Reghin
  • Florica GÎNȚA, Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Tîrgu Mureș
  • Daniela SECELEANU, Şcoala Gimnazială „Europa” Tîrgu Mureș
  • Doina CURTA, Şcoala Gimnazială „Europa” Tîrgu Mureș
  • Radu BOTEZ, Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” Tîrgu Mureș
  • Carmen COSTEA, Şcoala Gimnazială „George Coșbuc” Tîrgu Mureș
  • Maria GLIGA, Şcoala Gimnazială „George Coșbuc” Tîrgu Mureș
  • Carmen RADU, Liceul VocaționalPedagogic „Mihai Eminescu” Tîrgu Mureș
  • Cristina EPURE, Liceul Teoretic „Gheorghe Marinescu” Tîrgu Mureș
  • Gheorghe ANDREICA, Şcoala Gimnazială nr. 7 Tîrgu Mureș
  • Corina ISTRATE, Şcoala Gimnazială „Dacia” Tîrgu Mureș
  • Gabriella VÉSZI, Şcoala Gimnazială „Liviu Rebreanu” Tîrgu Mureș
  • Attila BÁLINT, Liceul Vocațional de Artă, Tîrgu Mureș
  • Marin BORCUŢ, Colegiul Economic „Pintea Viteazul” Cavnic
  • Manuela MĂRGINEAN, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Lucian SILAGHI, Liceul Tehnologic „Lucian Blaga” Reghin
  • Sanda BOGDAN, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • Angela BLAGA, Inspectoratul Școlar Județean MUREŞ, INFORMATICĂ
  • Andras SZILÁGYI, director adjunct Liceul Vocațional Pedagogic „Mihai Eminescu” Tîrgu Mureș
  • Enikő KONDERT, Liceul Tehnologic „Electromureș” Tîrgu Mureș
  • Zoltán BERECKI, Școala Gimnazială "Dr. Bernády György" Tîrgu Mureș
  • Irma Tünde JAKAB, Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” Tîrgu Mureș
  • Arthur KÖRÖSI, Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Tîrgu Mureș

RESPONSABILI JUDEŢE

  • BIHOR:
  • Beatrice ROTAR, Liceul Tehnologic Electromureș Tîrgu Mureș
  • Magdalena FEJÉR, Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” Tîrgu Mureș
  • BISTRIȚA-NĂSĂUD:
  • Mihaela COSTIN, Liceul Vocaţional de Artă, Tîrgu Mureș
  • Codruţa GOREA, Şcoala Gimnazială „Tudor Vladimirescu” Tîrgu Mureș
  • CLUJ:
  • Adriana OANEȘ, Şcoala Gimnazială „Sfântul Gheorghe” Sîngeorgiu de Mureș
  • Judith Anna IGNÁT, Liceul Teoretic „Bolyai Farkas” Tîrgu Mureș
  • MARAMUREȘ:
  • Cosmina SUCIU, Şcoala Gimnazială nr. 7 Tîrgu Mureș
  • Claudia IGNAT, Colegiul Național „Alexandru Papiu Ilarian” Tîrgu Mureș
  • SATU MARE:
  • Ala ISTRATI, Colegiul Agricol „Traian SĂVULESCU” Tîrgu Mureș
  • Anca SOCOL, Şcoala Gimnazială „Serafim Duicu” Tîrgu Mureș
  • SĂLAJ:
  • Maria BARABAȘ, Liceul Vocațional Pedagogic „Mihai Eminescu” Tîrgu Mureș
  • Ecaterina BENDE, Şcoala Gimnazială „Alexandru Ioan Cuza” Tîrgu Mureș
  • MUREŞ:
  • Manuela MĂRGINEAN, Colegiul Național „Unirea” Tîrgu Mureș
  • Larisa GAGA, Şcoala Gimnazială „Friedrich Schiller” Tîrgu Mureș
  • Adriana OANEȘ, Şcoala Gimnazială „Sfântul Gheorghe” Sîngeorgiu de Mureș
  • Elena PUȘCAȘ, Liceul Tehnologic „Electromureș” Tîrgu Mureș